Mladší dorostenky zakončily sezónu a vysloužily si děkovné klubové medaile

V nedávných dnech se s letošní sezónou rozloučil mimo jiná družstva také tým mladších dorostenek našeho klubu. Holky měly letos opravdu skvěle rozehranou sezónu a jejich cesta za cennými kovy byla velice bojovná. Situace ovlivněná Covid-19 však tuhle cestu zastavila chvíli před koncem sezóny stejně, jako v ostatních sportech. Holky během roku odvedly se svými trenéry velký kus práce a my věříme, že v dalších sezónách uvidíme další skvělé výkony a utkání v podání těchto děvčat. Velké gesto udělal tým mladších dorostenek Slavia Praha, který poslal pozdrav do Olomouce a ocenil práci trenérů a celého družstva. Právě Slavie byla jedním z posledních soupeřů našeho družstva, kdy jsem v Praze mohli vidět velice kvalitní utkání plné krásných házenkářských akcí v podání obou družstev. V aktuální situaci si velice vážíme tohoto gesta, které ukázalo holkám důležitou stránku sportu a respektu k soupeři. Od trenérů holky dostaly Zorácké medaile v barvách klubu, jako poděkování za celou sezónu. Nejedná se o žádné titulování nebo vyhlašování vítězů této kategorie, ale pouze o poděkování za jejich práci. Vedení klubu taktéž celému týmu děkuje za vzornou reprezentaci a budeme se těšit na další sezónu. 

Hodnocení trenérů:

Uplynulá sezóna se nehodnotí jednoduše. Po počátečních rozpacích s výkonností družstva v přípravném období, jsme vlítli do sezóny jako úplně jiný tým, který se chtěl posouvat dál. Perfektní parta především zdobila atmosféru v celém týmu a to byl impuls k úspěchu. Jsme nesmírně hrdí, kam se děvčata házenkářsky i lidsky posunula a co dokázala. V jarní části jsme byli po vítězstvích v dramatickém utkání doma s Mostem a na horké půdě Slávie nastaveni na vítězné vlně a věřili, že už nás nikdo neporazí. Bohužel COVID-19  a následné ukončení soutěže nám zlomilo vaz. 
 
Nicméně život s sebou přináší i nečekané překážky a musíme se učit je překonávat a nechat se jimi nastartovat k vyšším cílům. Proto jsme děvčata alespoň symbolicky ocenili a poděkovali za jejich přístup a výkonnost. Chtěli bychom poděkovat i rodičům, kteří nás po celou sezónu podporovali.
 
Trenéři: Kamil Zemánek a Vladan Táborský